Kogemustega tõlkebüroo aastast 1998

Oleme teinud tõlketöid mitmesugustes valdkondades tegutsevatele ettevõtetele ja organisatsioonidele juba 17 aastat. Meie tõlkebüroo eesmärgiks on pakkuda alati parimat kvaliteeti ja täpsust kõigis oma tegemistes – tutvuge meie tõlkebüroo teenustega ja võtke julgelt ühendust! Võite meile ka alati külla tulla, meie tõlkebüroo asub Tallinna kesklinnas, Rävala pst 6, III korrus.

[space_20]


[space_20]

Miks valida Kesklinna Tõlkekeskus?

black_web_button_golden_ring_cg6p1467539c_th

Meeldiv ja asjalik teenindus

Päringutele vastame kindlasti esimesel võimalusel. Soovi korral võite meile helistada ja Teid aitab ning nõustab meie sõbralik ja kohusetundlik tõlkekorraldaja. Oleme paindlikud nii tähtaegades kui ka hinna osas.

black_web_button_golden_ring_cg6p1473566c_th

Usaldusväärne tõlge

Meie tõlkidel ja tõlkijatel on pikaajalised kogemused kõikide pakutavate tõlketeenuste ja -suundadega. Meilt on võimalik tellida tõlketeenuseid paljudes maailma keeltes. Ligi 20-aastase tegutsemisaja jooksul on meil olnud kokkupuuteid ettevõtete ja organisatsioonidega väga erinevatelt elualadelt.

black_web_button_golden_ring_cg6p1474892c_th

Hea asukoht

Asume Tallinna südalinnas, Rävala Ärimajas. Maja ees saab mugavalt parkida ning ka ühistranspordi võimalusi meile tulemiseks on mitmeid. Meie büroo on avatud igal tööpäeval kell 9-17. Olete alati oodatud meilt läbi astuma ja Tallinnast kaugemal elavatel klientidel on võimalus oma dokumente saata tähitult postiga meie kontori aadressile.

[space_20]


[space_20]

Kliendid meist

logo_eestigaas

“Oleme Kesklinna Tõlkekeskuse pakutud teenustega väga rahul! Olete alati väga vastutulelikud ja lahked ning tõlked valmivad kiiresti.”

Eesti Gaas AS

logo_vkg

“Meeldib sõbralik ja vastutulelik suhtumine ning kõik tellimused on vastavalt lubatule alati täidetud. Edaspidine koostöö on kindel!”

Viru Keemia Grupp AS

logo_cvkeskus

“Tõlked on alati korrektsed, teenus kvaliteetne ja kiire! Tugevaimaks küljeks Teie puhul on see, et kui saata mingis formaadis ja kujundusega tekst, siis väga kiiresti tuleb tagasi dokument, mis on juba õiges kujunduses, formaadis ja loomulikult tõlgitud.”

CV Keskus

[space_20]


[space_20]

Kas on küsimusi tõlketeenuste kohta?

kaisa esileht v

Vastame Teie kirjadele esimesel võimalusel!

KIRJUTA MEILE

[space_80]