Ettevõttest

Meist

Kesklinna Tõlkekeskus on asutatud 1998. aastal ja tõlkeid vahendab 2004. aastal loodud Ad Rem Tõlkebüroo OÜ. Meil on 8 põhikohaga töötajat, neist 3 tõlkekorraldajat ja lisaks arvukalt koostööpartnereid – tõlke ja tõlkijaid, vandetõlke ning keeletoimetajaid ja küljendajaid. Oleme Tööstus- ja Kaubanduskoja ja EVEA liikmed ning pälvinud suurepäraste majandustulemuste eest Krediidireitingu AA. Meie eesmärgiks on pakkuda parimat kvaliteeti ja täpsust kõigis oma tegemistes – tutvuge meie tõlketeenusega ja võtke julgelt ühendust!

Tõlketeenused

Meie tõlkebüroo põhilised tõlketeenused on kirjalik tõlge ja suuline tõlge ning tõlketekstide küljendamine. Pakume oma tõlke operatiivselt abiks suuliste tehingute juurde notaris, vormistame kiirelt ja soodsalt notariaalseid tõlkedokumente eesti keelde ja korraldame vandetõlkeid eesti keelest paljudesse võõrkeeltesse, kinnitame vajadusel Teie dokumente apostillide või legalisatsioonidega. Soovi korral osutame ka sekretäriteenuseid – teeme arvutil trükitöid, abistame faksi või meili saatmisel, teeme koopia- ja skanneerimistöid.

Miks meie?

Kui otsite usaldusväärset ning professionaalset tõlkepartnerit, meeldivat ja sõbralikku teenindust, paindlikkust hindades ning tähtaegades, siis olete õiges kohas! Kirjutage meile: keeled@keeled.ee või helistage 6 463 205, 55 52 0258.

Kust meid leida võib?

Asume mugavalt otse Tallinna südalinnas, Rävala pst. 6 (Rävala Ärimaja), III korrusel. Avatud oleme E-R kell 9:00-17:00 ning vajadusel tuleme kohale ka väljaspool tööaega ja nädalavahetustel, kui ette teatate.

Meie hinnad on soodsad ja maksmine mugav – kontoris on Swedbanki makseterminal!


 

KÜSI PAKKUMIST

Vastame Teie
päringule esimesel võimalusel