Kuidas kõik alguse sai…

Kui meie maskotilind, härra Leonhard Kull ühel päeval teel töölt koju üle Tallinna Loomaaia lendas, jäi tal silma üks kangesti meeldiv kakuproua. Lennanud siis meie Leonhard händkaku juurde, et teda viisakalt tervitada ja ennast tutvustada. Händkakk tervitanud viisakalt vastu, kuid siis punastanud ja öelnud, et tal ei olegi nime. Meie Leonhard, hakkaja nagu ta on, oli seepeale öelnud, et pole probleemi – tema igal juhul aitab.
Järgmise päeva hommikul kontoris otsustasime ühiselt händkaku-prouat aidata sellega, et kuulutasime välja nimekonkursi. Lisaks käis Leonhard meile välja idee, et meie ettevõte ka kakuproua vaderiks hakkaks. Alates 22. märtsist ongi Kesklinna Tõlkekeskus händkaku ametlikuks vaderiks.

Üheskoos meie armsate Facebook sõbradega hakkasime kakuprouale nime otsima. Konkursile pakuti välja 28 erinevat nime. Üks ilusam kui teine, kuid võitjaks osutus Astrid Hõbeda poolt välja pakutud kaunis ja väärikas nimi – HERMELIINE. Astrid sai aga konkursi võidunime puhul auhinnaks Tallinna Loomaaia perepilet-kinkekaardi.

Meie Leonhard lennanud siis kiirelt ka kakuprouale uudiseid pajatama ning nimi võeti kakuproua poolt suurima tänu ja rõõmuga vastu.
Leonhard on nüüd meile kõigile pühalikult tõotanud, et tema armsa Hermeliine toidulaua eest isiklikult hoolt kannab ning ikka teda nii tihti kui saab, vaatamas käib.

Armsad sõbrad – kui Tallinna Loomaaeda külastate, minge kindlasti ka lindude alale (põhjaväravast tulles vasakut kätt), sest Hermeliine juba ootab teid! Kui juhtute Hermeliinet ja tema sõpru nägema, siis tehke meile sellest rõõmsast kohtumisest fotod ning saatke need aadressile: hermeliine@keeled.ee. Fotod lisame Hermeliine isiklikku fotoalbumisse meie Facebooki kontol.

Loomaaia plaani leiad siit.